Новопризначений в.о. міністра оборони Михайло Коваль заявляє, що українські військові повертатимуться з Криму на материкову частину України зі зброєю та з піднятими прапорами.

Про це він заявив у коментарі журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів, передає «УНІАН».

«Вони будуть з гордо піднятими прапорами, зі зброєю повертатися до нас», - заявив в.о. міністра оборони, коментуючи заяву прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова про те, що Росія буде вирішувати, повертатися українським військовим з Криму зі зброєю чи ні.

За словами Коваля, «весь комплекс заходів проводиться, все буде нормально».

Нагадаємо, начальник Генерального штабу України Михайло Куцин домовився з начальником Генштабу Росії Валерієм Герасимовим щодо виведення українських військових частин з озброєнням із Криму.

24 березня виконувач обов'язків Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 23 березня 2014 року «Про передислокацію військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України».

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) доручила Міністерству оборони провести передислокацію військових підрозділів, що перебувають у Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

683