Народний депутат Сергій Тігіпко подав до Центральної виборчої комісії документи на реєстрацію його кандидатом у президенти.

В інтерв'ю журналістам після подачі документів Тігіпко повідомив, що зареєструвався як самовисуванець, але висловив сподівання, що з'їзд Партії регіонів, який відбудеться цієї суботи, 29 березня, підтримає його кандидатуру.

«Про кандидата в президенти ми поговоримо на з'їзді, І я сподіваюся, що вкотре не перенесуть і він відбудеться у суботу, і там буде дуже принципова розмова, дуже важлива для самої партії, оскільки, на жаль, у багатьох великої довіри до цього з'їзду немає - не відомо, хто приймає рішення про перенесення... Але ми поборемося за партію», - сказав Тігіпко.

Тігіпко підкреслив, що президентські вибори є надзвичайно важливими в умовах, коли спостерігається велика недовіра до владних інституцій, передає «УНІАН».

«Зараз новий президент повинен максимально відновити довіру до влади, і з цього має стабілізуватися ситуація в країні», - сказав Тігіпко.

Він сказав, що не боїться конкуренції на президентських виборах, у тому числі і серед своїх однопартійців. Тігіпко зазначив, що в політиці конкуренція є хорошим стимулом.

«З'їзд вирішить, і після цього кожен буде визначатися», - сказав Тігіпко.

За його словами, у його виборчій програмі велику увагу буде приділено збільшенню повноважень регіонів. «Ми повинні чути те, що відбувається на півдні та на сході», - сказав Тігіпко.

Також він пропонує посилити відповідальність за заклики про відокремлення певних регіонів від України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

580
Классические туфли мужские