Київська обласна організація Партії регіонів заявляє про неприпустимість переслідування за політичними мотивами голови Обухівської районної організації ПР, керівника НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна, повідомляє прес-служба облорганізації ПР.

«Київська обласна організація Партії регіонів висловлює протест дчинній владі у зв'язку з силовим незаконним затриманням голови Обухівської районної організації ПР, керівника НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна і рішенням суду про заставу для нього в 1,5 млрд грн», - йдеться в заяві.

У партії підкреслили, що сьогоднішня влада, очевидно, взяла на озброєння всі незаконні репресивні методи, проти яких сама і виступала. «Особливо цинічним виглядає незаконне затримання Євгена Бакуліна і силове захоплення приміщення НАК «Нафтогаз України» саме того дня, коли прем'єр-міністр України підписав політичну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, де задекларовано суворе дотримання законності і демократичних цінностей. Але дії нинішньої влади свідчать про протилежне: нездатні знайти справжніх фігурантів корупційних схем в нафтогазовій галузі, вирішити питання з втратою територій, засиллям бандформувань в регіонах України, підконтрольні владі правоохоронні органи почали переслідування людей, які чесно продовжують виконувати свій професійний обов'язок, але є неугодними з політичних мотивів», - зазначають в облорганізації.

«Хіба може бути аргументом демократії зграя автоматників, яка залякує жінок у державній компанії? Хіба може вважатися законним силове затримання людини, в якої медики констатували гіпертонічний криз і якій потрібне термінове медичне втручання? А рішення суду про заставу для Євгена Бакуліна у розмірі 1,5 млрд грн свідчить про використання української судової системи чинною владою як інструмент розправи з політичними супротивниками. У зв'язку з цим Київська обласна організація Партії регіонів заявляє про неприпустимість переслідування кого-небудь з політичних мотивів у країні, яка декларує європейські демократичні цінності і вимагає від влади діяти виключно в правовому полі. Київська обласна організація ПР також закликає омбудсмена взяти справу Євгена Бакуліна на особистий контроль, а міжнародне співтовариство вплинути на нову українську владу і зупинити політичні репресії в країні», - сказано в заяві.
У ПР вважають неприпустимим переслідування за політичними мотивами Бакуліна
Київська обласна організація Партії регіонів заявляє про неприпустимість переслідування за політичними мотивами голови Обухівської районної організації ПР, керівника НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна, повідомляє прес-служба облорганізації ПР.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

221