Повідомлення про те, що підрозділи Збройних сил України після виведення їх із Криму будуть розформовані, є дезінформацією. Про це йдеться в заяві Управління преси та інформації Міністерства оборони України.

Згідно із заявою, останнім часом у Криму активно поширюється підготовлена російськими спецслужбами дезінформація про те, що нібито підрозділи ЗСУ після виведення з півострова на материк будуть негайно розформовані, а проти кожного українського військовослужбовця української прокуратурою вже порушено кримінальну справу за державну зраду.

«Подібні провокаційні заяви та повідомлення не мають нічого спільного з реальністю і є безумовною дезінформацією!» - підкреслили у відомстві.

Військовослужбовці Збройних сил України, які проходять службу в Криму, є справжніми героями для кожного українця, - наголошується в заяві.

Крім того, сьогодні на вищому рівні розглядається питання про надання кожному із них статусу учасника бойових дій, забезпечення інших гарантій та соціальних пільг за виявлені витримку і мужність.

«Жоден із військовослужбовців у Криму - патріотів своєї держави, які не зрадили присяги на вірність Українському народові, не буде залишений - така офіційна позиція керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України», - акцентує Міноборони.

Нагадаємо, раніше в.о. Президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що українські військовослужбовці в Криму, які залишилися вірними присязі, отримають статус учасників бойових дій.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

829