Президент Європейської ради Герман ван Ромпей заявляє, що підписання політичної частини Угоди про асоціацію з Україною є ознакою солідарності Європи з українським народом у його прагненні змін.

Про це Ромпей заявив на прес-конференції після завершення саміту ЄС, на якому лідери і прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписали політичну частину Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

«Це є ознакою солідарності з народом України, ознакою нашої підтримки прагнень українців у їхній жадобі до змін... Європа стоїть поряд з Україною. Ми очікуємо, що частина Угоди, яка ще не підписана, буде підписана невдовзі, оскільки разом ці частини є єдиним інструментом», - сказав Ромпей, повідомляє «УНІАН».

За словами Ромпея, Яценюк запевнив його, що український уряд, підписуючи політичну частину Угоди про асоціацію, відповідає на очікування людей в Україні.

«Я переконаний, що український уряд буде успішним на цьому шляху», - додав Ромпей.

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу зі свого боку додав, що ЄС «дав конкретні запевнення Україні та спільним цінностям, які ми разом поділяємо».

Нагадаємо, 21 березня у Брюсселі підписано політичну частину Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна буде готова підписати економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом після президентських виборів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

896