Японія має намір виділити Україні 1 млрд дол. у вигляді кредитів та іншої допомоги для поліпшення фінансового становища країни, повідомляє японський телеканал NHK з посиланням на прем'єр-міністра країни Сіндзо Абе.

«Японський уряд вирішив запропонувати кредити та іншу допомогу, щоб допомогти Україні поліпшити своє фінансове становище та інфраструктуру», - йдеться в повідомленні, передає «УНІАН».

Також у повідомленні наголошується, що прем'єр-міністр Абе планує оголосити про допомогу Україні на зустрічі «Великої сімки».

«Очікується, що зустріч відбудеться в кулуарах саміту з ядерної безпеки у Нідерландах наступного тижня», - сказано в повідомленні японського телеканалу.

Як раніше повідомляв ForUm, нижня палата американського Конгресу переважною більшістю голосів підтримала виділення допомоги Україні в розмірі $1 млрд.

Єврокомісія визначила пакет фіндопомоги Україні в сумі 11 млрд євро, які будуть виділені протягом декількох років.

Європейський банк реконструкції та розвитку готовий надати Україні кредити на 5 млрд євро до 2020 року в рамках міжнародної програми фінансової допомоги для підтримки структурних та макроекономічних реформ.

Єврокомісія ухвалила рішення про виділення Україні додаткової допомоги в 1 млрд євро.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

951