Російська влада спрямували в Інтерпол документи, необхідні для оголошення в міжнародний розшук лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша.

Як повідомляє РІА «Новости», Ярош отримав популярність у РФ через низку антиросійських висловлювань, зроблених як до, так і після приєднання Криму до Росії.

Так, лідер «Правого сектору» звернувся до ватажка чеченських терористів Доку Умарова з проханням про підтримку, за що став фігурантом кримінальної справи в Росії. Також Ярош закликав знищити трубопровід, через який йде постачання газу з Росії в Європу.

«Національне центральне бюро Інтерполу при МВС РФ спрямувало в центральний офіс цієї організації документи про оголошення Яроша в міжнародний розшук», - повідомили журналістам у п'ятницю в прес-центрі МВС РФ.

Процедура оголошення в міжнародний розшук така: доручення передається з Генпрокуратури в національне бюро Інтерполу, звідки надходить в штаб-квартиру організації в Ліоні (Франція). Генсек Інтерполу сам виносить рішення про повідомлення держав-членів організації про розшук конкретної особи.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти лідера «Правого сектору» Дмитра Яроша.

5 березня Ярош був оголошений в міжнародний розшук.

12 березня Басманний суд Москви в середу санкціонував заочний арешт.

Генеральна прокуратура України не бачить підстав для затримання та видачі лідера «Правого сектору» іноземній державі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1063