Кабінет Міністрів України і Європейський Союз готують рішення про спрощену процедуру експорту українських товарів у ЄС. Про це повідомляє прес-служба міністра Кабінету Міністрів.

«Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк перебуває з офіційним візитом у Брюсселі і веде переговори з Європейським Союзом про зняття обмежень на ввезення товарів в європейські країни з України. Думаю, це може відбутися протягом місяця», - розповів міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак в ефірі «5 каналу», коментуючи блокування українських товарів російською стороною на кордоні з Росією.

«Уряд веде переговори з рештою світу про постачання товарів вітчизняного виробництва, адже світ складається не тільки з Росії», - додав Семерак.

«Звичайно, вихід на європейські ринки на перших етапах вимагатиме від українських виробників максимальної переорієнтації на європейські стандарти. Але, вважаю, це буде тільки стимулювати українських підприємців до кращої якості продукції, з якої вони зможуть виходити на європейський ринок, набагато більший за російський», - вважає міністр.

Він зазначив, що український уряд всіляко допомагатиме всім без винятку українським підприємствам переходити на більш високі стандарти якості. «Для українського уряду, українська економіка не має політичного забарвлення», - додав Семерак.

Нагадаємо, 21 березня у Брюсселі підписано політичну частину Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна буде готова підписати економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом після президентських виборів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

885