Україна повинна запровадити візовий режим з Росією, щоб заборонити в'їзд російським екстремістам. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у сказав екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«Прості люди їздять в Польщу, Італію, Францію та інші країни, де є візовий режим, оформлюючи відповідні документи. Чому для Європи це нормально, а для в'їзду росіян в Україну - це дуже погано? Думаю, звикати не доведеться», - каже Огризко.

На його думку, це вбереже Україну від в'їзду російських екстремістів.

«Це потрібно було зробити вже давно. Якщо вірити соціальним опитуванням, 75% росіян підтримали агресію Путіна проти України. Багато громадян Росії намагаються потрапити на територію нашої держави, щоб здійснювати підривні акції проти України. Дуже багато провокаторів, екстремістів, які їдуть в Україну, щоб дестабілізувати ситуацію. Тому закриття кордону для таких людей і тих, хто не дуже поважає Україну, є адекватним», - вважає він.

Як раніше повідомляв ForUm, 19 березня секретар РНБО Андрій Парубій повідомив про введення візового режиму з Росією у зв'язку з подіями в Криму.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що поспішати із запровадженням візового режиму і переходом до поїздок у Російську Федерацію за закордонними паспортами не варто.

Міністерство закордонних справ Російської Федерацією висловило здивування і жаль з приводу наміру України запровадити візовий режим з Росією.

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що Міністерство закордонних справ України опрацьовує пропозиції щодо реалізації рішення РНБО про запровадження візового режиму з Росією, і готове найближчими днями внести їх на розгляд уряду.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

685