Якщо нинішня українська влада продовжуватиме робити ті ж помилки, то зможе протриматися всього кілька тижнів. Про це заявив психолог і військовий експерт Олексій Арестович на Youtube-каналі «Російськомовна Україна».

«У нас відбулася Лютнева революція, на носі - Жовтнева», - заявив він.

За словами Арестовича, в ході кожної революції можна виділити чотири покоління революціонерів. Згідно з його думкою, перше покоління в сучасній українській революції - це Майдан, люди, які брали безпосередню участь у катастрофі нової влади. Друге покоління - це нинішня команда політиків та управлінців, яка прийшла у владу на хвилі Майдану. А третє покоління революціонерів зараз визріває в армії, в середовищі професіоналів Генерального штабу та на вулицях.

Експерт вважає, що в нинішню владу прийшли не державні діячі і не політики, а «економісти з 90-х і 2000-х років», це й пояснює їхню поведінку в ході протистояння з Росією в Криму. «До влади прийшов «колективний Янукович». Вони нічим не відрізняються від своїх попередників», - каже він, повідомляє «From-UA».

«Для них Крим - це «важкий актив», який необхідно скинути», - характеризує Арестович образ мислення і дії нинішньої української влади.

Військовий експерт обурений нерішучістю і бездіяльністю в. о. президента Олександра Турчинова та прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. За його даними, у Росії проблеми з військовою технікою та армією в цілому, а Україна має більш ніж достатньою кількістю запасів зброї і добровольців для того, щоб зупинити російську агресію. «Якщо б чинили опір... бої йшли вже під Владивостоком», - каже Арестович. - Нам нахабно брешуть про реальну чисельність військових України та Росії в Криму».

За його словами в надрах Генерального Штабу визріває «зле військове лобі», армія вкрай незадоволена бездіяльністю влади і здачею Криму. «Армія не боїться війни, армія боїться сісти в українську в'язницю», - каже Арестович. У той же час, нинішня влада зміцнює не Збройні сили України, а внутрішні війська (під виглядом Національної гвардії) - тому що боїться власного народу, відмовляється з ним спілкуватися. «Турчинову і компанії не потрібні переможці..., але суспільство не можна виховувати поразками», - вважає експерт.

На його думку, якщо нинішня влада продовжуватиме робити ті ж помилки, то зможе протриматися всього кілька тижнів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

787