Людям, які пережили Майдан, потрібна допомога психологів. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявила народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон.

«Вчора до мене приходили майданівці помитися. Але суть не в тому, що їм ніде помитися. А в тому, що вони серйозно психологічно травмовані. Коли переді мною сидять міцні чоловіки з Одеси і Горлівки, і плачуть, сміються, плутано щось говорять - це означає, що сьогодні з тими людьми, що на Майдані, потрібно бути максимально толерантними, терпимими, стриманими. Вони потребують порад психолога. Як і ми всі. Ми також усі травмовані. Тому не треба говорити про маргіналізацію Майдану. Давайте будемо говорити про відкриті рани українців, намагатися затягнути їх тонкою плівкою любові один до одного», - підкреслила Фаріон.

Крім того, народний депутат зазначила, що кроки нової влади не можуть подобатися всім.

«Ще такий не народився, щоб усім годився. По-перше, скільки вона при владі? А по-друге, владі доводиться діяти в дуже складних геополітичних обставинах», - сказала вона.

Фаріон вважає, що ті, хто вважає кроки нової влади неправильними, повинні діяти.

«Нехай не строчать в Інтернет, а допомагають, пропонують допомогу у розробці законопроектів. Критикувати не складно. Сьогодні я кажу: критика існує для критиків», - підсумувала вона.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

748