Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом до кінця 2014 року. Про це в інтерв'ю газеті «День» заявив в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця.

«Якщо бути реалістами, ми можемо отримати безвізовий режим з ЄС до кінця року. Необхідно ухвалити декілька законів та кілька підвідомчих актів, що передбачають введення біометричних паспортів, контроль на кордонах», - сказав він.

Також, за його словами, Київ працює над тим, щоб країни ЄС видавали довгострокові та багаторазові візи громадянам України.

«Інший варіант, про який ми говоримо з європейськими колегами, полягає в тому, що країни європейського співтовариства повинні видавати довгострокові та багаторазові візи. Якщо вони видаватимуть візи не на три місяці, а як мінімум на рік, а максимум на п'ять, то ми знімемо це питання в отриманні віз», - сказав Дещиця.

Нагадаємо, посол Франції в Україні Алан Ремі заявив, що анексія Криму Росією не вплине на перспективи впровадження безвізового режиму України з Європейським Союзом, все залежатиме від ухвалення Україною необхідних законів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1201