Народні депутати від ВО «Свобода» змусили написати Олександра Пантелеймонова заяву про відставку неправильно за формою, але правильно по-чоловічому. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявив народний депутат від ВО «Свобода» Олександр Мирний.

«Я скажу так, коли твоїй матері плюють в обличчя, ти, як чоловік, спочатку повинен дати по морді, а потім звертатися до суду. В першу чергу ми - чоловіки, у другу політики, медики, міліціонери і т.д. По суті Мірошниченко захищав свою матір. Можливо, за формою десь це неправильно, адже ми - парламентська партія. Але по-чоловічому - абсолютно правильно. Адже в той момент, коли вбивають українців у Криму, транслювати святковий концерт та виступ Путіна щодо анексії Криму, це як мінімум підло», - заявив Мирний.

Що стосується того, здавати депутатські мандати учасникам інциденту чи ні, то, за словами Мирного, - це має вирішити суд. «Ігор Мірошниченко чітко сказав, що він не буде ховатися за депутатською недоторканністю, своє ім'я готовий захищати в суді», - нагадав він.

Також Мирний зазначив, що ведеться серйозна кампанія проти ВО «Свобода». «Має місце організована атака на найбільш проукраїнську силу. Кремль укотре переконується, що основою опору йому є ВО «Свобода». Тому йде атака. Ми до цього готові. Звичайно, є речі, які не можна передбачити, адже проти нас працюють мільярди доларів і тисячі людей. Але ми боремося», - сказав він.

Нагадаємо, у вівторок, 18 березня, ввечері у центрі Києва було скоєно злочин. Група народних депутатів від фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк, Андрій Іллєнко - скоїла напад на в.о. глави НТКУ Олександра Пантелеймонова. На відео, яке потрапило в мережу Інтернет, видно, як народні депутати силоміць посадили Пантелеймонова в крісло і били його по обличчю та голові.

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за цим фактом.


Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

672
Классические туфли мужские