У Миколаєві співробітники міліції розслідують загибель військовослужбовця, тіло якого з вогнепальним пораненням було виявлено у дворі багатоповерхового будинку в Центральному районі міста.

Як повідомляє сектор зв'язків з громадськістю Управління МВС України в Миколаївській області, про труп у міліцію повідомили місцеві жителі.

«Експерт, оглянувши тіло померлого, виявив вогнепальне поранення в ділянці грудної клітки, а поруч із місцем події правоохоронці знайшли кулю і гільзу. Постріл був зроблений з мінімальної відстані, майже впритул до тіла, про що свідчать сліди на одязі та тілі загиблого - 28-річного військовослужбовця, сержанта ЗСУ», - повідомили в УМВС.

 
 
Увечері чоловік, повернувшись додому, поводився дуже нервово, періодично діставав пістолет й оглядав його. Вже пізно ввечері у нього відбулася телефонна розмова з братом, який живе в сусідній області, після чого військовослужбовець, попрощавшись з дружиною, вийшов надвір і вже не повернувся.

Як було встановлено, сержант не мав дозволу на носіння зброї, а за результатами перевірок було виявлено, що з сейфу, розташованого на території військової частини, зник пістолет «ПМ», закріплений за одним із керівників підрозділу Збройних сил.

 
 
Розпочато кримінальне провадження за ст 115 КК України «Умисне вбивство». Під час проведення першочергових слідчих дій працівниками міліції були виявлені численні квитанції з ломбарду про надання позик під заставу побутової техніки та ювелірних виробів, що вказувало на наявність фінансових труднощів у сім'ї померлого. Саме тому однією з головних версій, яку розглядають правоохоронці, є самогубство. Наявність великих боргових зобов'язань підтвердила і дружина померлого.

У зв'язку з тим, що на місці події не знайдено безпосередньо самого знаряддя вбивства, співробітниками міліції розглядається версія про вбивство.

Проводяться слідчо-розшукові заходи, встановлюються свідки трагедії та особи, які можуть мати стосунок до події.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

949