Сьогодні, 19 березня, відбулося захоплення одного з лікеро-горілчаних заводів компанії Nemiroff - у місті Немирові, повідомили в керівництві компанії.

«Озброєні люди («самооборонівці» вперемішку з «тітушками») близько 12 години дня увірвалися на підприємство, почали трощити і руйнувати все навколо. Наша охорона не змогла чинити опір, і ми залишили підприємство. Зверталися в міліцію та в прокуратуру - на наші дзвінки і заяви місцева міліція просто не реагує», - зазначив президент і співвласник компанії Nemiroff Олександр Глусь, повідомляють «Вести».

Тиск на завод почався ще у вівторок. «Все почалося з учорашнього вечора. Біля заводу почали збиратися невідомі. Ситуація занепокоїла керівництво. Ми звернулися в міліцію: дзвонили, і заяви писали. Але ніхто не реагував», - пояснює Глусь.

Після вчорашніх подій у компанії вирішили перестрахуватися й оголосити на заводі вихідний день. «Ми ще вчора прийняли рішення, що сьогодні люди не вийдуть на роботу. Боялися захоплення підприємства, знаючи ситуацію в країні. І не хотіли ризикувати – мало чого, когось візьмуть у заручники», - пояснюють в компанії.

Керівництво Nemiroff запевняє, що справлятися з конфліктною ситуацією буде за законом, незважаючи на те, що і міліція, і прокуратура поки відмовляються втручатися в ситуацію. «Наразі не бачимо сенсу «відвойовувати» підприємство силою, залучаючи охоронні структури. Сподіваємося повернути питання у правове русло, і що протягом декількох днів все вирішиться», - зазначив Глусь.

Нагадаємо, що навколо власності компанії Nemiroff бої велися і раніше, але тільки в юридичному полі. Так, акціонер компанії Яків Грибов (20% акцій) заявляв про зміну керівництва: 12 березня 2014 року Грибов вніс як генерального директора компанії в держреєстр свого юриста - Юрія Сорочинського. 13 березня ці зміни, внесені до Єдиного державного реєстру, були визнані незаконними на підставі рішення Окружного адміністративного суду м. Києва.

На поточний момент виробничі потужності компанії Nemiroff складаються з двох лікеро-горілчаних заводів і спиртового виробництва, які розташовані в місті Немирові (Вінницька область, Україна). Розлив продукції в Росії здійснюється на потужностях ВАТ «Лікеро-горілчаний завод «Ярославський» (входить у ФГУП «Росспиртпром»).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1260