Правоохоронні органи повинні негайно дати оцінку діям народних депутатів від ВО «Свобода», які силою змусили в.о. директора Національної телекомпанії України Олександра Пантелеймонова написати заяву про відставку. Про це йдеться у заяві Сергія Арбузова, текс якої має в своєму розпорядженні ForUm.

На переконання політика, подібні дії є неприпустимими у демократичному суспільстві.

«Оцінку роботі керівництва Національної телекомпанії України може давати виключно Кабінет Міністрів України відповідно до чинного законодавства», - підкреслив він.

Однак, вважає Арбузов, навіть покарання винуватців нападу на Пантелеймонова не гарантує, що інцидент не повториться завтра з представником будь-якого іншого ЗМІ, який посмів мати власну точку зору.

«У зв'язку з цим я анонсую створення спеціального фонду підтримки журналістів. Фонд надаватиме не тільки правову, але й матеріальну допомогу тим представникам ЗМІ, чиї права будуть порушені з боку влади або близьких до неї радикальних угруповань», - заявив політик.

Арбузов зазначив, що, на жаль, подібний факт не є чимось незвичайним. «Напад на Пантелеймонова - лише верхівка айсберга - дзеркало, в якому відобразилося те, що відбувається по всій країні, - сказав він. - У різних куточках України в останні кілька тижнів бандити, прикриваючись ім'ям нової влади, точно так само чинять самосуд, захоплюючи державні установи та приватні підприємства, підриваючи довіру не тільки до нової влади, але і до держави в цілому».

«Я глибоко переконаний, що вільна преса являє собою одну з головних цінностей демократичного суспільства. Лише гарантувавши представникам ЗМІ право на професію, ми можемо зберегти громадянський мир в Україні, а, значить, і зберегти нашу країну».

Нагадаємо, у вівторок, 18 березня, ввечері у центрі Києва було скоєно злочин. Група народних депутатів від фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк, Андрій Іллєнко скоїла напад на в.о. голови НТКУ Олександра Пантелеймонова. На відео, яке потрапило в мережу Інтернет, видно, як народні депутати силоміць посадили Пантелеймонова в крісло і били його по обличчю та голові.

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за цим фактом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

707
Классические туфли мужские