Українські військовослужбовці поки не залишить Автономну Республіку Крим. Про це заявив радник міністра оборони України Леонід Поляков на брифінгу, передає «РБК-Україна».

«Що стосується військовослужбовців, вони покликані захищати інтереси України. Крим - це українська земля. Наші військовослужбовці перебувають там законно і після вчорашніх подій вони можуть застосовувати зброю... Що стосується військових, вони будуть там перебувати стільки, скільки необхідно для рішення політичного керівництва», - заявив Поляков.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр України Віталій Ярема і виконувач обов'язків міністра оборони Ігор Тенюх вилетіли до Криму для недопущення ескалації конфлікту серед військовослужбовців.

Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «кримське питання» перейшло з політичної у військову стадію з вини російської сторони. У свою чергу голова Верховної Ради України, в.о. глави держави Олександр Турчинов закликав громадян України зберігати спокій і єдність.

Президент Росії Володимир Путін продовжує стверджувати, що збройні сили РФ не входили у Крим і Росія не перевищувала чисельність військ, що перебувають на базі - 25 тис. осіб.

В.о. міністра оборони України Ігор Тенюх заявив, що станом на 14 березня в Криму перебувало майже 22 тис. російських військовослужбовців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

572