Рада Безпеки ООН проведе в середу восьму з початку місяця зустріч щодо України. Як оголосило у вівторок постійне представництво Люксембургу, що головує в РБ у березні, засідання призначене на 15:00 (21:00 за Києвом).

«Рада Безпеки проведе відкриту зустріч стосовно України о 15:00. Зі звітом виступлять заступник генсекретаря ООН Ян Еліассон і помічник генсека з прав людини Іван Шимонович», - повідомили в місії.

Також стало відомо, що намічене на четвер пленарне засідання Генеральної Асамблеї перенесено на невизначений термін. «Пленарна зустріч Генеральної Асамблеї щодо ситуації в Україні, запланована на четвер, 20 березня, відкладено до подальших повідомлень», - повідомила офіційний представник голови ГА Афаф Конджа, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Як раніше повідомляв ForUm, договір між Російською Федерацією і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення у складі Російської Федерації нових суб'єктів підписаний 18 березня 2014 року в Кремлі.

У ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% жителів півострова підтримали його приєднання до Росії.

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Республіки Крим як суверенної і незалежної держави.

Міністерство закордонних справ України закликало світову спільноту не визнавати незалежність Криму.

Міністерство закордонних справ України вручило тимчасовому повіреному у справах Російської Федерації в Україні Андрію Воробйову ноту-протест проти визнання Росією нелегітимної Республіки Крим та підписання Договору про прийняття до складу РФ Криму та Севастополя.

Рада Безпеки ООН не ухвалила резолюцію щодо України через єдиний голос, який висловився проти Росії. Під час голосування одна країна утрималася - Китай.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

448