На перешийку, який з'єднує адміністративний кордон між Кримом і материковою Україною, прикордонники встановили кілька контрольно-пропускних постів для недопущення проникнення на материкову частину порушників кордону і кримінальних елементів.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході брифінгу заявив заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації адміністрації Держприкордонслужби України Олександр Жданенко.

«Ми здійснюємо контроль разом із митними органами для перевірки вантажів, які рухаються з кримського півострова на материкову частину України. Крім того, на контрольних постах, які розміщуються на автомобільних дорогах, перебувають військовослужбовці Збройних сил України, що прикривають роботу прикордонників.

У нас є відповідні технічні засоби. На пунктах контролю є службові собаки, які переміщені з наявних пунктів пропуску. Усі люди навчені правильно здійснювати контроль», - сказав Жданенко.

За його словами, на кордоні з материковою Україною виставлені три контрольні пости на автомобільних дорогах і чотири - на залізничних станціях.


Катерина Тюріна,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

675