Президент Росії Володимир Путін, голова Держради Республіки Крим Володимир Константинов, прем'єр-міністр Республіки Сергій Аксьонов і мер Севастополя Олексій Чалий підписали міждержавний договір про прийняття Республіки Крим у Російську Федерацію та утворення в її складі нових суб'єктів.

За законом, після підписання договору президент РФ звертається до Конституційного суду РФ з проханням дати оцінку відповідності договору Конституції РФ. У разі позитивної оцінки договір разом із проектом федерального конституційного закону, в якому визначається назва нового суб'єкта РФ, його статус, межі, перехідні положення, спрямовуються в Держдуму. Якщо ці два документи приймаються обома палатами парламенту і підписуються президентом, до статті 65 Конституції РФ, яка визначає перелік суб'єктів РФ, вноситься поправка - додатково назви нових суб'єктів РФ, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Як раніше повідомляв ForUm, у ході референдуму про статус Криму, який відбувся 16 березня, 96,77% жителів півострова підтримали його приєднання до Росії.

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Республіки Крим як суверенної і незалежної держави.

Міністерство закордонних справ України закликало світову спільноту не визнавати незалежність Криму.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

746