Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав жителів південних і східних областей висловлювати свою позицію мирно і виключно в рамках закону. Про це йдеться в його зверненні, опублікованому на сайті Кабміну.

«Прошу всіх вас зберігати спокій. Свою позицію висловлювати мирно і виключно в рамках закону. Не допускати насильницьких дій, не піддаватися на провокації, не брати участі у сепаратистських акціях, не вірити чуткам, які є елементами війни проти України, лише інформаційної війни. Ніби забиратимуть частину зарплат і пенсій нібито на потреби Майдану - це чиста брехня. Ніби до вас їдуть перевиховувати так звані бандерівці - це брехня», - сказав Яценюк.

За його словами, з помилок 2005-2014 років зроблені висновки. «Більше ніхто нікому не нав'язуватиме своїх цінностей. Але при цьому кожен із нас має толерантно і терпимо ставитися до того, що поруч з нами живуть мільйони людей, які через різні обставини просто думають інакше. Різноманітність - це не наш недолік. Це - наше багатство. А всіх нас єднає Україна», - підсумував прем'єр.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

998