Затягування Верховної Радою створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування дій снайперів на Майдані Незалежності на руку винуватцям трагедії. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив політолог Володимир Цибулько.

«На сьогодні недостатньо технічних засобів і зафіксованого матеріалу щодо подій, які відбувалися на Майдані. Але затягування створення ТСК створює можливість і небезпеку того, що зацікавлені люди встигнуть «замести сліди», - каже Цибулько.

На його думку, на процес створення ТСК впливає ще й кадрова нестача.

«Поки що заповнюється кадровий вакуум. Як би не вийшло так, що зараз створять ТСК, а потім її учасників призначать на посади у виконавчих органах влади», - прогнозує він.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії парламенту з питань розслідування обставин розстрілу зі снайперської зброї протестувальників і співробітників правоохоронних органів під час масових акцій у Києві.

Автором проекту постанови є глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Крім того, нагадаємо, німецький уряд наполягає на проведенні міжнародного розслідування вбивства людей снайперами в центрі Києва, повідомляє німецьке ділове видання Handelsblatt, цитуючи відповідь держсекретаря з питань Європи в МЗС Німеччини Міхаеля Рота на запит віце-голови фракції «Лівих» у Бундестазі Сари Вагенкнехт.

«Німецький уряд спільно зі своїми партнерами по Євросоюзу виступає за проведення розслідування із залученням низки міжнародних установ - всіх актів насильства у Києві, в тому числі тих, що відбулися у період з 18 по 20 лютого 2014 року», - йдеться в документі. Раніше канцлер Ангела Меркель уже зазначала, що розслідування цих подій «відповідає інтересам усіх сторін». Як нагадує видання, в ході сутичок демонстрантів з поліцією загинуло близько ста людей. Події залишаються нерозслідуваними.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

586