Польський політик, публіцист і журналіст Петро Гадзиновський вважає, що пріоритетом є не кримське питання, а подальша доля України. Про це він заявив на прохання журналіста Polonews прокоментувати подальшу долю Криму і про те, як він будуватиме відносини з іншими країнами у разі приєднання до РФ.

«Зрештою, Крим залишиться з Росією. А це створить додаткові труднощі для України, бо в Євросоюз не може увійти будь-яка держава, в якій не врегульовано питання державних кордонів. Хоча подібні проблеми існують, наприклад з Туреччиною, але на це Європа закрила очі. У той же час, якщо Україна захоче увійти в Євросоюз, то державна влада повинна буде вирішувати для себе: або входить в Євросоюз без Криму, або ж не входить взагалі. І це є довгостроковою проблемою», - пояснює свою точку зору Гадзиновський.

Публіцист вважає, що Крим залишиться в складі Росії і змінити нічого вже не можна, але Україна має прагнути до Євросоюзу без Криму, інакше не вступить в ЄС взагалі.

Петро Гадзиновський (16 травня 1957 року в Ченстохові) - польський політик, публіцист і журналіст, посол у польський Сейм. Закінчив Факультет Журналістики і Політичних Наук Варшавського Університету. Публікується у тижневику «Przegląd», в «Трибуні» і «Сегодня».

Нагадаємо, згідно з результатами референдуму, який пройшов у Криму в неділю, понад 90% тих, що взяли в ньому участь, проголосували за приєднання півострова до Російської Федерації.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

389