Депутати севастопольської міської ради на позачерговій сесії ухвалили рішення про перейменування цього органу місцевого самоврядування в Законодавчі збори міста з особливим статусом Севастополя.

Про це йдеться у рішенні сесії, за яке проголосували одностайно 62 депутати.

Голова Севастопольської міськради Юрій Дойников зазначив, що це рішення викликане результатами загальнокримського референдуму, який відбувся 16 березня і на якому за приєднання до Росії проголосувала більшість виборців, передають «Українські новини».

Виконувач обов'язків голови Севастопольської міської державної адміністрації Дмитро Бєлік зачитав проект рішення міськради про перейменування в Законодавчі збори міста з особливим статусом Севастополя.

Після сесії відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора Російської Федерації над будівлею міськадміністрації.

Як раніше повідомляв ForUm, на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим ухвалено постанову «Про незалежність Криму».

96,77% жителів Автономної Республіки Крим, які взяли 16 березня участь у референдумі про статус регіону, за підсумками опрацювання 100% бюлетенів, підтримали приєднання півострова до Росії як суб'єкта РФ.

Москва разом із зарубіжними партнерами готова без зволікання розпочати формування багатостороннього механізму сприяння врегулюванню української кризи.

У свою чергу МЗС України вважає неприйнятними позиції, викладені в заяві російського МЗС, яке закликало створити міжнародну групу допомоги Україні», яка повинна зробити з України позаблокову федерацію без Криму з двома державними мовами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

645