Рішення про мобілізацію в Україні працюватиме як стримуючий фактор для агресора. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції заявив колишній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

«Зараз це працюватиме як стримування противника від того, щоб він не робив якихось агресивних речей», - сказав він.

За його словами, Україна повинна об'єднати всі свої зусилля: дипломатичні, економічні, військові, оборонні, інформаційні для протистояння цій агресії.

Він зазначив, що така мобілізація необхідна для приведення в готовність основної частини оборони. «Це той комплект, який формуватиме другий ешелон оборони. Це відмобілізувати частини територіальної оборони, це те, що необхідно для боротьби з диверсантами. Забезпечити спокій і порядок, охорону важливих об'єктів інфраструктури, у тому числі державні адміністрації в областях, у відповідних зонах територіальної оборони», - підкреслив Кабаненко.

Віце-адмірал нагадав, що прийнято рішення про виділення додаткових коштів на обороноздатність держави. Тепер, на його думку, важливо, щоб вони використовувалися цілеспрямовано.

«Ми повинні це робити (проводити мобілізацію. - Ред.) для того, щоб не провокувати агресора, рухатися вперед. Є історичний урок - агресора неможливо умиротворити. Я не проти дипломатичні переговори, це потрібно робити. Історія свідчить, що агресора можна тільки зупинити. Ми повинні зробити все для цього», - підсумував Кабаненко.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила указ в.о. Президента Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

905
Туфли осень-зима Everest