Рішення про мобілізацію в Україні працюватиме як стримуючий фактор для агресора. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході прес-конференції заявив колишній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

«Зараз це працюватиме як стримування противника від того, щоб він не робив якихось агресивних речей», - сказав він.

За його словами, Україна повинна об'єднати всі свої зусилля: дипломатичні, економічні, військові, оборонні, інформаційні для протистояння цій агресії.

Він зазначив, що така мобілізація необхідна для приведення в готовність основної частини оборони. «Це той комплект, який формуватиме другий ешелон оборони. Це відмобілізувати частини територіальної оборони, це те, що необхідно для боротьби з диверсантами. Забезпечити спокій і порядок, охорону важливих об'єктів інфраструктури, у тому числі державні адміністрації в областях, у відповідних зонах територіальної оборони», - підкреслив Кабаненко.

Віце-адмірал нагадав, що прийнято рішення про виділення додаткових коштів на обороноздатність держави. Тепер, на його думку, важливо, щоб вони використовувалися цілеспрямовано.

«Ми повинні це робити (проводити мобілізацію. - Ред.) для того, щоб не провокувати агресора, рухатися вперед. Є історичний урок - агресора неможливо умиротворити. Я не проти дипломатичні переговори, це потрібно робити. Історія свідчить, що агресора можна тільки зупинити. Ми повинні зробити все для цього», - підсумував Кабаненко.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила указ в.о. Президента Олександра Турчинова про часткову мобілізацію.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

905