Пастор Духовного центру «Відродження» Володимир Мунтян закликав усіх, незалежно від конфесії, об'єднатися у молитві за Україну. Про це він сказав, виступаючи на прес-конференції в «УНІАН».

Мунтян підкреслив, наскільки важливо Божій церкві в цей нелегкий час молитися і клопотати перед Богом за нашу країну, молитися за єднання України, щоб не було агресії.

 
 
Мунтян категорично не погодився з твердженнями про те, що центр є сектою, оскільки відкритий для всіх людей, які вірять у Бога. Він розповів, що центр був створений ще в 90-х роках і спочатку він займався тільки благодійністю і лікуванням, у тому числі наркозалежних. Центр і досі виділяє великі кошти на допомогу знедоленим, повідомляє «From-ua».

Крім того, за словами Мунтіяна, активісти центру збирали кошти родинам людей, які загинули або були поранені на Майдані, а також розпочинають збір коштів на реконструкцію Майдану.

«У нас є збір добровільних пожертвувань, але ніколи не було мережевого маркетингу або фінансових пірамід. Ми намагаємося залучати бізнес для допомоги постраждалим і нужденним, адже звичайних пожертвувань ніколи б не вистачило навіть на утримання храмів», - пояснив Мунтян.

«Останнім часом у ЗМІ з'явилося дуже багато різної інформації про нашу організацію. На жаль, було багато негативу і брехні. Багато людей, які раніше були парафіянами інших церков, почали ходити на наші зібрання. Цим, у першу чергу, викликана критика з боку єпископів», - зазначив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253