У Криму напередодні референдуму про статус півострова настав «день тиші».

«Сьогодні з 00:00 настав так званий «день тиші». Будь-яка агітація завтра і в день референдуму категорично заборонена. Хочу звернутися до всіх громадських організацій та ЗМІ утриматися від агітації», - сказав журналістам голова комісії з підготовки проведення загальнокримського референдуму Михайло Малишев.

За його словами, комісія буде уважно стежити за дотриманням «дня тиші».

«Будемо проводити моніторинг ЗМІ. Жорстко стежитимемо, щоб не порушувались правила «дня тиші», - уточнив він.

Референдум проводитиметься 16 березня з 8:00 до 20:00 за місцевим часом. Мінімальний поріг явки виборців встановлено на рівні 50%.

Кримчанам доведеться відповісти на одне з двох питань, що ввійшли в бюлетень: «Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта РФ?» і «Ви за відновлення дії конституції Республіки Крим 1992 року та за статус Криму як частини України?»

Нагадаємо, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус АРК з 30 на 16 березня.

14 березня Конституційний Суд України визнав неконституційною постанову Верховної ради Автономної республіки Крим «Про проведення загальнокримського референдуму» від 6 березня.

Москва висловить своє ставлення до референдуму про статус Криму за його підсумками, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після переговорів з американським колегою Джоном Керрі в Лондоні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1257