Політична частина Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде підписана 21 березня 2014 року, заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Щойно у мене була розмова з президентом Ради Європейського союзу паном Ван Ромпеєм. Він повідомив про те, що країни - члени Європейського Союзу готові до проведення 21 березня саміту щодо підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом», - сказав Яценюк.

Він додав, що економічна частина Угоди буде також підписана, але пізніше, і для цього будуть проведені додаткові консультації.

Прем'єр нагадав, що ЄС заявив про готовність розглядати ухвалення одностороннього рішення про допуск на свій ринок українських товарів від українських товаровиробників, а це додаткових 400 млн доларів для української економіки та українського бізнесу.

«Були побоювання, що підписання економічної частини Угоди може мати негативні наслідки для того бізнесу, який розташований на сході, і для тих підприємців, що мають тісні відносини з Росією. Саме тому нами ухвалено зважене рішення про проведення додаткових консультацій для подальшого підписання економічної частини Угоди», - додав він.

Яценюк висловив сподівання, що Росія виконуватиме свої двосторонні зобов'язання, не закриватиме українська експорт.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1232