Росія усвідомлює свою відповідальність за життя співвітчизників та громадян в Україні і залишає за собою право взяти людей під захист. Про це йдеться в заяві МЗС Росії у зв'язку з трагічними подіями в Донецьку.

«13 березня у Донецьку сталися трагічні події, пролилася кров. На мирних демонстрантів, які прийшли на вулиці міста, щоб висловити своє ставлення до деструктивної позиції людей, які називають себе українською владою, напали праворадикальні угруповання, озброєні травматичною зброєю та битами, які напередодні почали з'їжджатися в місто з інших регіонів країни. Внаслідок сутичок є велика кількість поранених, одна людина загинула», - зазначили в МЗС РФ.

«Ми неодноразово заявляли, що ті, хто прийшов до влади в Києві, мають роззброїти бойовиків, гарантувати безпеку населення і законне право людей на проведення мітингів. На жаль, як показують події в Україні, цього не відбувається, київська влада не контролює ситуацію в країні», - сказано в заяві.

Нагадаємо, Донецька обласна державна адміністрація підтверджує загибель однієї людини в сутичках під час мітингу в центрі Донецька ввечері 13 березня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1311