Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не бачить правових підстав для того, щоб позачергові вибори Президента, які призначені на 25 травня, були перенесені. Про це він сказав журналістам.

«Я думаю, що говорити про якісь зміни дати дня голосування з позачергових виборів Президента 25 травня є, принаймні, безпредметним, оскільки рішення ухвалене, виборчий процес розпочато... органи влади, які є в Україні, визнані міжнародними інститутами. Тому говорити про якусь зміну дати - я б не хотів, щоб ми вели дискусію, оскільки для цього ніяких правових підстав немає», - зазначив Магера.

Він також додав, що, за його інформацією, Вищий адміністративний суд відмовив у відкритті провадження в частині дати проведення позачергових виборів Президента, повідомляють «Українські новини».

Крім того, він додав, що кандидати в Президенти уже почали подавати документи.

При цьому Магера зазначив, що подали документи 4 самовисуванці, однак цим кандидатам ЦВК відмовила у реєстрації, оскільки не були подані документи в частині внесення грошових застав.

Магера також прогнозує, що впродовж поточного і наступного тижня почнуть подавати документи рейтингові кандидати.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила позачергові вибори Президента на 25 травня, при цьому визнавши, що Віктор Янукович самоусунувся від виконання обов'язків Президента.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

948