У Сочі завершилася жіноча гонка з біатлону на 12,5 км серед спортсменів у категорії стоячи, в якій золоту медаль завоювала представниця України Олександра Кононова.

Як передає «УНІАН», в цьому виді програми взяли участь 12 спортсменок.

Кононова протягом усієї дистанції була в групі лідерів, допустивши один промах при стрільбі на третьому вогневому рубежі. А на останньому колі українка різко додала у швидкості і випередила основну суперницю - Олену Кауфман з Росії - на 2,1 секунди. Кауфман також на вогневих рубежах допустила 1 промах. Третє місце посіла ще одна росіянка Наталія Братюк, яка відстала від переможниці на 30,1 секунди.

Українка Людмила Ляшенко зайняла 5-те місце, Юлія Батенкова - 6-те, Ірина Буй - 9-те.

Також раніше сьогодні відбулася гонка на цій же дистанції серед сидячих спортсменів, де бронзу завоювала Олена Юрковська. Вона не допустила жодного промаху при стрільбі, але на 46,8 секунди відстала за швидкістю проходження траси від переможниці Світлани Коновалової з Росії. Друге місце посіла представниця Німеччини Аня Вікер.

Таким чином, на рахунку збірної України тепер 4 «золота», 4 «срібла» та 8 «бронз» - 16 нагород.

Зимові Паралімпійські ігри проходять в Сочі з 7 по 16 березня.