Донецька міська рада просить суд заборонити проведення масових акцій 15-16 березня. Про це йдеться у заяві міського голови Олександра Лук'янченка, опублікованій на сайті міськради.

За його словами, на 15 і 16 березня в донецьку міську раду надійшли заявки від різних організацій на проведення масових акцій.

«Враховуючи ситуацію, що склалася, міська рада негайно звернеться до суду з позовом про припинення права на проведення мітингів у ці терміни. Ніякі акції не варті людського життя», - підкреслив мер.

«У Донецьку пролилася кров - загинув житель нашого міста і троє перебувають у лікарнях. Під час проведення мирної акції сталися масові сутички. Це трагедія для Донецька. Міська рада, виконавчий комітет висловлюють співчуття сім'ї загиблого», - сказав він.

Лук'янченко вимагає ретельного розслідування того, що сталося, і «вжиття заходів щодо недопущення в майбутньому навіть можливості для сутичок».

Нагадаємо, Донецька обласна державна адміністрація підтверджує загибель однієї людини в сутичках під час мітингу в центрі міста ввечері 13 березня.

Сьогодні вночі затримали чотирьох організаторів і призвідників масової бійки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

831