На зустрічі заступників керівників міністрів закордонних справ країн-учасниць Співдружності Незалежних держав у Мінську 14 березня Україна буде представлена на рівні постпреда в СНД у статусі спостерігача.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, у ході брифінгу заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Він нагадав, що за ініціативою Російської Федерації виконком СНД звернувся з пропозицією провести в Мінську зустріч заступників керівників міністрів закордонних справ країн-учасниць СНД для обговорення ситуації в Україні.

«МЗС вважає, що обговорення цього питання в багатосторонньому форматі мало відбутися виключно в Україні і на більш високому політичному рівні. З цією метою нами було запропоновано проведення позачергового засідання Ради міністрів закордонних справ СНД, яке, на жаль, не було підтримане більшістю країн-учасниць», - акцентував Перебийніс.

Дипломат повідомив, що якщо окремі країни-учасниці приймуть рішення щодо проведення зустрічі 14 березня в Мінську, наша країна буде представлена на ній на рівні постійного представника України при координаційних інститутах СНД у статусі спостерігача.

При цьому він додав, що за результатами цієї зустрічі «українська сторона залишає за собою право зробити відповідні заяви».


Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

776