Нападники на Український Бізнес Банк понесуть відповідальність за всією суворістю закону. Про це в кулуарах парламенту журналістам заявив виконувач обов'язків генерального прокурора України Олег Махніцький, передає кореспондент Forum'у.

«Те, як сталася подія, можна розцінювати як скоєння злочину, адже яким би не був банк, це гроші. Якщо ці гроші здобуті злочинним шляхом, вони повинні бути повернуті державі, а не в кишені окремих осіб, які вирішили, використовуючи зброю, просто напасти на банк», - сказав він.

Також Махніцький повідомив, що щодо цього банку порушено кримінальну справу.

«Ведеться робота у плані розслідування кримінальної справи і, власне, там може бути велика кількість доказової бази. Ці докази треба зафіксувати. Це рахунки, бухгалтерські документи... І коли є загроза знищення всієї доказової бази, ми не зможемо потім довести провину, виявити сліди, які можуть вивести нас на інші схеми», - зазначив він.

В.о. генпрокурора запевнив, що всі винні будуть покарані.

За словами Махніцького, наразі встановлюється, чи є нападники представниками «Самооборони».

«Сьогодні багато випадків, коли під маркою «Самооборони» працюють мародери». - сказав він.

Нагадаємо, в Печерське районне управління міліції у Києві доставлено 38 осіб , затриманих на території відділення Українського Бізнес Банку, яке сьогодні вночі намагалися захопити.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

693