Глава фракції «УДАР» Віталій Кличко заявляє, що інформація про можливі плани урізати державне фінансування професійного та дитячого спорту - це всього лише чутки. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту Forum'у.

«Я не готовий коментувати чутки, я ніколи цього робити не буду», - заявив він.

На уточнююче запитання, чи означає це, що професійний і дитячий спорт фінансуватиметься державою, він заявив: «Завтра буде день? Буде, і ніч буде. Що ви мені якісь питання ставите. Повторюю, чутки я не маю правил коментувати. У нас є бюджет на кожне міністерство, на кожен напрям і відповідно до цього бюджету будуть гроші виділятися. Ті чиновники в новому уряді, які, не дай Бог, будуть помічені в корупційних схемах... ми зробимо все, щоб показово притягнути їх до відповідальності».

Нагадаємо, в розробленому Мінфіном Плані заходів та реалізації Програми діяльності Кабміну пропонується відмовитися від бюджетного фінансування підготовки та проведення Євробаскету-2015, перейти від утримання центрів олімпійської підготовки до оплати наданих ними послуг, скоротити витрати на фінансування заходів фізкультурно-спортивних, молодіжних та дитячих громадських організацій, переглянути розміри винагород спортсменам України, а також ввести часткову оплату за навчання в дитячо-юнацьких спортивних школах.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

298