Новини про прийдешнє зниження соціальних виплат - елемент інформаційної війни РФ проти України. Про це в коментарі Forum'у заявив секретар Комітету з питань соціальної політики та праці ВРУ, народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Павловський.

«Хочу підтвердити слова міністра соціальної політики Людмили Денисової. Наскільки мені відомо, її відомство, що є профільним і ключовим, не планувало ніякого скорочення соціальних витрат, а саме зменшення пенсій пенсіонерам, які працюють, або скорочення надбавок лікарям «швидкої допомоги». А такого роду заяви - елемент інформаційної війни, яку веде проти нас Росія, окупувавши Крим. У РФ хочуть викликати ще й соціальну дестабілізацію в Україні. Прошу журналістів не брати участі в такій брудній російській кампанії, не поширювати чутки. Поки ви не побачили документ, постанову уряду, не потрібно поширювати інформацію, яка не підтверджується з офіційних джерел», - підкреслив він.

У той же час Павловський зазначив, що Кабмін України дійсно планує скоротити видаткову частину Бюджету-2014. «Уряд хоче проводити бюджетну економію, знизити витрати, в першу чергу на утримання бюрократичного апарату, міністерств, відомств і т.д. Буде скорочення поточних витрат. Також буде розпроданий автопарк Кабінету Міністрів, міністерств, скорочені витрати на відрядження, перельоти літаками. Чекають скорочення певні державні програми, яких було 48, але вони не фінансувалися, але з року в рік урядом закладалися в Бюджет, що його роздувало, збільшувало фантомні витрати», - пояснив він.

Нагадаємо, Міністерство фінансів ініціює скорочення виплат пенсій пенсіонерам, які працюють.

Про це йдеться в розробленому Мінфіном Плані заходів та реалізації Програми діяльності Кабміну, який спрямований у Мінекономіки.

Мінфін пропонує розробити зміни до закону «Про обов'язкове пенсійне страхування», які б передбачали виплату пенсіонерам, які працюють, 50% призначеної пенсії.

При цьому розмір виплат пропонується не робити нижчим від рівня мінімальної пенсії за віком.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

959