У Херсонській області готуються у разі необхідності приймати евакуйоване населення з АР Крим.

Голова ОДА Юрій Одарченко у вівторок, 11 березня, провів оперативну нараду, на якій розглядалися питання готовності санаторно-курортних закладів Генічеського та Скадовського районів у разі необхідності прийняти переселенців з АР Крим.

Так, у ході наради начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Олексій Сулімов вказав на те, що вже визначено санаторно-курортні установи Скадовського та Генічеського районів для розміщення евакуйованого населення загальною кількістю 3635 ліжко-місць.

Крім того, визначені 4 автотранспортні підприємства, які можуть надати 120 пасажирських автобусів для перевезення евакуйованого населення. Кожен райцентр області у разі необхідності може поставити по 10 автобусів.

Медична служба, у свою чергу, готова до розгортання додаткових ліжок у медичних установах і пансіонатах, наближених до шляхів евакуації районах області загальною кількістю 449 ліжко-місць.

У свою чергу, силові структури, митниця, санітарно-епідеміологічна та медична служби області готові забезпечити належні пропускний та карантинний режими.

Територіальне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області готове надати 50 армійських наметів для організації роботи збірних евакуаційних пунктів та для тимчасового розміщення в них евакуйованого населення.

З метою забезпечення своєчасного оповіщення органів управління, сил цивільного захисту та населення 5 березня була проведена оперативна перевірка стану готовності до використання за призначенням пунктів управління та регіональної системи централізованого оповіщення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

645