Українські військові у Криму не піддаються на провокації з боку російських збройних сил. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у коментарі журналістам заявив виконувач обов'язків міністра оборони України Ігор Тенюх.

«Головне завдання збройних сил РФ - провести провокацію, щоб з боку українських військових був зроблений постріл, піти за так званим «грузинським варіантом», - сказав він.

При цьому, за словами в.о. міністра, українські моряки показали, що на провокації не піддаються. «Всі спірні питання будуть вирішені дипломатичним і мирним шляхом. З нами весь світ, ні сантиметра української землі ми не віддамо», - підкреслив він.

Як раніше повідомляв ForUm, директор Департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що станом на 10 березня в Криму перебуває 18 780 тис. російських військовослужбовців.

1 березня Рада федерації Росії одностайно прийняла пропозицію Президента РФ Володимира Путіна про введення військ в Україну.

При цьому в Криму з 27 лютого російські військовослужбовці блокують роботу військових частин, прикордонних постів, чинять моральний і фізичний тиск на прикордонників та військовослужбовців.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

239