У південно-східних регіонах України тривають масові протестні заходи, спрямовані проти нового керівництва країни.

Організатором масштабного мітингу в Луганську виступила «народна рада Луганщини» в рамках Маршу єднання південного сходу України. Учасники тримали в руках прапори України і Росії, а також різних громадських організацій.

Гасла на плакатах демонстрували, що учасники протестних мітингів покладають надії на Росію і не мають наміру визнавати нову українську владу: «Росія, Україна, Білорусь - Свята Русь», «За мирний Донбас! З нами Бог», «Ми не хочемо, щоб керували свині», «Яценюк - цей хам уже був» та ін.

На мітингу прозвучала вимога проведення референдуму, на якому всі українці змогли б висловити свою думку щодо подальшої долі України. Промовці на мітингу неодноразово наголошували, що нову владу України вони вважають нелегітимною.

Протестний мітинг пройшов також у Луганську. При цьому над будівлею Луганської ОДА було піднято російський прапор.

На мітингу виступили представники «Луганської гвардії», які закликали підтримати бійців «Беркута», які прибули з Києва і перебувають у луганській лікарні. На площі був оголошений збір коштів для «беркутівців». Учасники мітингу скандували «Слава «Беркуту».

Поряд з мітингом на підтримку Росії зібралися активісти Майдану для відзначення 200-річчя Т. Шевченка. В результаті між учасниками мітингів виникла бійка. Є постраждалі.

МЗС Росії виступило із заявою щодо подій на сході України. На думку російської влади у східних областях України панує беззаконня, причиною якого стали дії бойовиків «Правого сектора», яким потурає українська влада.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1018
Туфли осень-зима Everest