Сьогодні, 10 березня, близько 20 агресивно налаштованих громадян так званої «народної самооборони Криму» увірвалися на територію військового госпіталю в Сімферополі, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«Начальника Сімферопольського військового госпіталю невідомі вивели за територію медичного закладу і не допускають на робоче місце. Командування і весь медичний персонал заблоковані в приміщенні клубу», - йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що наразі в госпіталі на лікуванні перебуває понад 20 тяжкохворих, один з яких - у реанімації. Військові лікарі не можуть надати пацієнтам необхідну медичну допомогу.

Як раніше повідомляв ForUm, російськими військовими, агресивно налаштованими громадянами і представниками так званої «кримської самооборони» триває блокування військових частин Збройних сил України, які дислокуються на території АР Крим.

8 березня російські екстремісти скоїили напад на радіотехнічний пост «Севастополь», за допомогою якого відстежується надводна обстановка.

У ніч на суботу, 8 березня, російські військовослужбовці штурмом захопили відділ прикордонної служби «Щолкіне» і, погрожуючи, вигнали сім'ї прикордонників на вулицю.

9 березня російські військові захопили український аеродром у Новофедорівці (Сакський район, Крим).

За фактами диверсії і захоплення українських військових частин у Криму розпочато розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

796