Російські військові сьогодні вночі роззброїли українських військовослужбовців окремої ракетної технічної частини в селищі Чорноморське на заході Криму.

Про це повідомив начальник Кримського медіа-центру Міністерства оборони України Владислав Селезньов.

«О 1.30 близько 200 російських солдатів на 14 вантажівках прибули до окремої ракетної технічної частини в Чорноморському. Під загрозою штурму і застосування зброї проникли на територію військової частини, роззброїли весь особовий склад частини, в тому числі і караул. Змусили здати зброю на склад, закрити й опечатати його», - повідомив Селезньов.

Потім, за його даними, російські військові зажадали від українських військовослужбовців залишити територію військового містечка, повідомляє «УНІАН».

У частині залишилися тільки два українські офіцери, вони охороняють зброю.

Як раніше повідомляв ForUm, російськими військовими, агресивно налаштованими громадянами і представниками так званої «кримської самооборони» триває блокування військових частин Збройних сил України, які дислокуються на території АР Крим.

8 березня російські екстремісти скоїли напад на радіотехнічний пост «Севастополь», за допомогою якого відстежується надводна обстановка.

У ніч на суботу, 8 березня, російські військовослужбовці штурмом захопили відділ прикордонної служби «Щолкіне» і, погрожуючи, вигнали сім'ї прикордонників на вулицю.

9 березня російські військові в неділю захопили український аеродром у Новофедорівці (Сакський район, Крим).

За фактами диверсії і захоплення українських військових частин у Криму розпочато розслідування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

772