У Сочі завершився третій змагальний день Паралімпіади, в рамках якого спортсменка збірної України Юлія Батенкова виграла срібло в лижному марафоні 15 км серед спортсменів, які змагаються стоячи.

У марафоні брали участь 12 спортсменок. Батенкова впродовж усієї дистанції лідирувала, але на останньому, 3-кілометровому колі, різко почала втрачати швидкість і відстала від переможниці лише на 3,9 сек. - мінімальний розрив для марафонської гонки.

Чемпіонкою у цій дисципліні стала представниця Швеції Хелен Ріпа. Третє місце - на рахунку Ганни Міленіної з Росії, повідомляє «УНІАН».

Українка Олександра Кононова фінішувала на 6-му місці, Людмила Ляшенко - на 9-му, Катерина Павленко - на 11-му.

Для Батенкової це вже друга медаль на Іграх у Сочі. Раніше вона завоювала бронзову нагороду у біатлоні на дистанції 6 км

Таким чином, після сьогоднішнього дня змагань на рахунку збірної України 7 нагород - 2 золота, 2 срібла і 3 бронзи.