Керівник міліції Криму Сергій Абісов та міліції Севастополя Олександр Поддубов звільнені з органів внутрішніх справ за порушення присяги, повідомили Forum'у в УЗГ МВС.

«Своїми діями вони зарадили Батьківщину, український народ і дискредитували звання міліціонера», - підкреслили в міліції.

У МВС зазначили, що в присязі працівника органів внутрішніх справ зазначено, що основним її постулатом є служіння народу України. «Але низка керівників міліції Автономної Республіки Крим зрадили свою Батьківщину, свій народ і свій особовий склад.

У міністерстві нагадали, що на початку березня цього року Верховною Радою Автономної Республіки Крим всупереч законодавству України підполковник міліції Сергій Абісов був призначений виконувачем обов'язків начальника Головного управління внутрішніх справ автономії. Тоді ж Севастопольська міська рада призначила виконувачем обов'язків начальника муніципального Управління внутрішніх справ полковника міліції Олександра Поддубова.

«У той час, коли весь український народ захоплюється мужністю і героїзмом простих міліціонерів та військовослужбовців, які, ризикуючи власним життям, забезпечують порядок на вулицях та в адмінбудинках по всій території Криму, окремі особи в гонитві за владою нехтують святим для кожного офіцера - присягою свого народу. Їхні дії не гідні звання українського міліціонера», - підкреслили в МВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

474