У Сочі завершилася остання гонка дня в рамках змагань з біатлону Паралімпіади, де перемогу на дистанції 7,5 км для спортсменів з порушенням зору здобув українець Віталій Лук'яненко.

Лук'яненко жодного разу не промахнувся на вогневих рубежах, подолавши дистанцію за 20 хвилин 18,8 секунди. Друге місце посів росіянин Микола Полухін - 11 секунд відставання, третє - Василь Шапцибой з Білорусі, повідомляє «УНІАН».

Ще один українець Юрій Уткін зайняв 4-те місце, Антон Ковалевський - 6-те, Ярослав Решетинський - 11-те, Дмитро Шульга - 13-те.

Раніше біатлоністка паралімпійської збірної України Оксана Шишкова завоювала бронзову медаль у гонці на 6 км серед спортсменів з порушенням зору.

Таким чином, збірна України у перший день Паралімпіади завоювала 5 нагород - 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові.