У Сочі розіграли перші медалі Паралімпійських зимових ігор-2014, де в біатлоні дві нагороди вибороли представники України.

Як передає «УНІАН», до цього моменту вже завершилися 2 гонки із 6, заплановані у програмі сьогоднішнього дня.

У жіночій гонці на 6 км сидячи Олена Юрковська відмінно впоралася зі стрільбою, не допустивши жодного промаху. Щоправда, швидкість проходження дистанції виявилася не найшвидшою. Спортсменка посіла третє місце, відставши на 27,2 секунди від переможниці Андреї Ескау з Німеччини. Друге місце здобула Світлана Коновалова з Росії.

У чоловічій гонці на 7,5 км сидячи українець Максим Яровий також відстріляв ідеально. У підсумку він посів друге місце, відставши на 8,2 секунди від Романа Пєтушкова з Росії. Третє місце на рахунку Козо Кубо з Японії.

Таким чином, на цей момент на рахунку збірної України 1 срібло та 1 бронза.
Пізніше сьогодні відбудуться змагання у чоловіків і жінок стоячи, а також - серед спортсменів з порушенням зору.

Паралімпійські зимові ігри в Сочі проходять з 7 по 16 березня.