Директор харківського зоопарку Олексій Григор'єв побоюється загибелі тварин від голоду через неперерахування Державною казначейською службою грошей установі з початку 2014 року.
 
Про це він заявив журналістам на прес-конференції, повідомляють «Українські новини».
 
За словами Григор'єва, Харківська міська рада, на балансі якої перебуває зоопарк, перераховує гроші на годування тварин та оплату комунальних послуг у повному обсязі.
 
Однак з початку року Держказначейство припинило перерахування зоопарку.
Загальний борг становить близько 3 млн гривень. За останні 2 тижні було перераховано лише 2 платежі - 30 тис. гривень і 63 тис.
 
«Це дозволить нам протриматися кілька днів», - сказав Григор'єв.
 
Директор звернувся до жителів Харкова з проханням прийти в зоопарк і заплатити за квитки, оскільки зібрані таким чином суми допоможуть зоопарку годувати тварин, а в зимовий час кількість відвідувачів зоопарку знижується.
 
За словами Григор'єва, звернутися до ЗМІ і харків'ян його змусило те, що сільгоспвиробники, які забезпечують зоопарк кормами, перестали відпускати продукти в борг, пояснюючи це витратами, пов'язаними з початком весняних посівних робіт.
 
«Вони годували нас у борг, але тепер більше не можуть цього робити, оскільки їм потрібно закуповувати посівний матеріал і зазнавати інших витрат, пов'язаних із посівною», - сказав Григор'єв.
 
На повноцінне годування тварин зоопарку необхідно близько 140 тис. гривень на тиждень.
Він зазначив, у разі недогодовування життя і здоров'я тварин, особливо рідкісних та екзотичних, а також вагітних, опиниться під загрозою.
 
Наразі в зоопарку очікують потомства кілька тварин, у тому числі слонихи.

Харківський зоопарк існує з 1895 року, його територія складає 22 га, в колекції міститься близько 7 тис. тварин майже 400 видів, серед них понад 100 видів тварин, які рідкісні й охороняються.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

852