Конгрес Європейської народної партії, який розпочався цього четверга в ірландському Дубліні, наочно показав, наскільки роз'єднані українські демократичні сили, йдеться в матеріалі оглядача німецького журналу Der Spiegel Крістофа Шульта, пише «Інопреса».

У ході спільної фотосесії лідер партії «Батьківщина» по-покровительськи поклала ліву руку на плече боксера - глави партії «УДАР», а також зобразила мимовільну посмішку на своєму обличчі. Ця фотосесія стала єдиною акцією, яку політики, чиї партії входять до ЄНП, провели разом.

На цьому, пише Шульт, усі загальні моменти закінчилися. Виступи обох політиків, зазначає журналіст, пройшли абсолютно по-різному. Так, якщо Кличко вирішив не створювати галас навколо своєї персони і прийшов у зал засідання, зайняв своє місце, голосно зачитав промову і ще раз вибачився перед присутніми, які привітали його досить короткими оплесками, то поява Тимошенко відразу викликала великий ажіотаж.

По-перше, йдеться в матеріалі, екс-прем'єр з'явилася не одна, а в супроводі дочки і великої кількості охоронців, які, власне, і вкотили її ролятор до зали. По-друге, продовжує журналіст, навколо Тимошенко відразу ж скупчилася велика кількість фотографів, а провідні представники партії особисто підходили привітати «блондинку з косою». Тимошенко на конгресі, зазначає Шульт, посилала повітряні поцілунки, багато обіймалася і плакала.

«Виступу Кличка, який став справжньою зіркою на Мюнхенському конгресі з безпеки, цього разу довелося стати лише заставкою до виступу Тимошенко», - підкреслює Der Spiegel.

Також, підсумовує Шульт, розрізнялися виступи політиків і зі змістовної точки зору. Кличко, котрий говорив німецькою, сухо описав події в Україні, заявив про своє бажання продовжити боротьбу за країну і подякував усім друзям України.

Тимошенко ж, заради якої організатори спеціально встановили в'їзд на трибуну, багато говорила про себе, хвалила канцлера Німеччини Меркель, яка є, за її словами, «найбільшим прихильником демократії свободи», але ані словом не обмовилася про інших учасників недавніх подій на кшталт Кличка та Яценюка, які також боролися за демократію в Україні.

До того моменту, як Тимошенко закінчила свій виступ, додає видання, Кличко вже залишив залу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2526 грн.
939