Якщо новий уряд хоче продемонструвати всьому українському народові, що він є народним і демократичним, то питання вибору вектора зовнішньоекономічної інтеграції має бути винесене на всеукраїнський референдум, упевнений Віктор Медведчук.

Про це лідер «Українського вибору» написав у своєму блозі на сайті руху.
На думку політика, новий український уряд і за професійними, і за моральними якостями не відповідає вимогам Майдану. «Старі нові обличчя з команди «любих друзів» знову дорвалися до влади. Їхні цілі не змінилися: накинути на Україну борговий зашморг МВФ, підписати кабальну Угоду про асоціацію, ну й попутно збагатитися», - зазначив він.

Коаліція «Європейський вибір» із 250 депутатів, на думку Медведчука, не відображатиме волю всіх громадян України, оскільки «нова влада вже проігнорувала думку жителів Півдня і Південно-Сходу країни, які відстоюють східний вектор інтеграції».

Лідер «Українського вибору» як і раніше переконаний, що питання зовнішньоекономічної інтеграції має бути винесене на всеукраїнський референдум, адже думка суспільства щодо цього неоднозначна. «Стратегічно важливі рішення може приймати лише народ, а не група політиків, що лобіюють ті чи інші інтереси. Уряд Азарова вже втілював у життя ідею євроінтеграції. Чим це закінчилося, ми добре пам'ятаємо: розривом коопераційних виробничих зв'язків між підприємствами, ускладненням торговельних відносин з РФ, падінням економіки, закриттям підприємств, масовими звільненнями і, як наслідок, протестами проти необдуманої євроінтеграційної політики у всіх регіонах країни», - підкреслив політик.

Медведчук застеріг нинішню владу від повторення помилок своїх попередників, які ігнорували думку народу і позбавили його права керувати країною. «Якщо новий уряд хоче продемонструвати всьому (ще раз підкреслюю - всьому українському народові), що він є народним і демократичним, то питання вибору вектора зовнішньоекономічної інтеграції маєн бути винесене на всеукраїнський референдум. Найближчим чаом», - резюмував політик.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

983