Збройні сили України повинні продемонструвати конкретну готовність до військового конфлікту з Російською Федерацією, а потім сідати за стіл переговорів. Про це в ході круглого столу, як передає кореспондент Forum'у, заявив директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак.

«Путін (президент РФ Володимир Путін - Ред.) - така особистість, яка не сприйматиме прохання і заяви про виведення військ. Йому необхідно показати силу, а тоді вже сідати за стіл переговорів», - сказав Бадрак.

На його думку, для збереження цілісності території України на сьогодні необхідна чітка заява Заходу про готовність брати участь у військовому конфлікті, готовність Збройних сил України до бойових дій і проведення інформаційної роботи з дезінформованим населенням Росії.

«Слабкі в питаннях оснащення та озброєння Збройні сили України сьогодні можуть протиставити тільки свою мужність і стійкість. Така фаза не може тривати довго, тому ми закликаємо до певних дій, у тому числі до демонстрації готовності до бойових дій», - сказав Бадрак.

Катерина Тюріна,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

737