На території Автономної Республіки Крим Росія готуються провокації за участю людей, переодягнених у форму українських військовослужбовців.

Про це на брифінгу повідомив директор Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

За його словами, є оперативна інформація про те, що російська сторона готує провокації на території Криму, повідомляє «УНІАН».

«Їх повинні здійснити люди, переодягнені у форму українських військовослужбовців. У зв'язку з цим, а також з метою запобігти таким провокаціям ми заявляємо про те, що всі військовослужбовці Збройних сил України перебувають у місцях дислокації і не можуть мати жодного стосунку до таких дій», - підкреслив Перебийніс.

Як раніше повідомляв ForUm , 1 березня Рада Федерації ухвалила постанову про використання Збройних сил РФ на території України на підставі звернення президента РФ, виходячи з інтересів безпеки громадян, у тому числі російських, і військового контингенту Росії, що дислокується на території України.

4 березня Верховний головнокомандувач Збройних сил Російської Федерації, президент Росії Володимир Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації.

Того ж дня Путін заявив, що наразі немає необхідності введення російських військ в Україну.

З 27 лютого озброєні люди без розпізнавальних знаків блокують і захоплюють військові та державні об'єкти в Криму. Кримська влада визнала, що ці загарбники - російські військові.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

798